Click aici »

Ingineri pentru combinat siderurgic

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Tara
United Arab Emirates
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Productie, Inginerie, Industrie
Data introducerii
13-02-2012
Data actualizare
13-02-2012

Descrierea postului

Se anunta ocuparea posturilor de Ingineri pentru combinat Siderurgic din Emitatele Arabe pe urmatoarele categorii:

1.Inginer care sa aiba cunostinte si experienta in laminarea foilor de tabla, in laminorul de profile grele.
2.Inginer tehnician mecanic de testare cu experienta in laminorul de prifile grele(foi)
3.Inginer inspector online de produse,cu experienta in laminarea de foi(laminorul de profile grele)
4.Inginer inspector de calitate-avand o vasta experienta in toate tipurile de control de calitate(laminor de profile grele,
foi,control de inalta calitate pt.otelurile speciale si inalt aliate),experienta in testarea distructiva a produselor
din otel (post ce urmeaza a fi creat pe baza experientei acumulata).

Cerinte

1. CV-ul reactualizat in limba engleza
2. Cunoastere limba engleza obligatoriu (minim nivel mediu)
3. Experienta in domeniu (minim 2 ani)
4. Copii acte: buletin, cert de nastere, pasaport, acte studii
Trimite-ti pachetul de acte pe adresa de mail office@flexywork.ro cu Subiectul: Pentru post de munca inginer in Emirate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

1. Perioada contractului o alege candidatul
2. Pentru cei cu contract pe perioada nedeterminata exista posibilitatea sa-si aduca familia
3. Interviu telefonic.