Click aici »

Ingineri echipamente cod IE

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Inginerie
Data introducerii
03-06-2008
Data actualizare
03-06-2008

Descrierea postului

Responsabilitati principale :

Pregatirea, actualizarea si punerea in functiune a echipamentelor.
Rezolvarea problemelor technice cerute de mentenanta sau productie.

Cerinte

Cerin?e :

-absolvent studii superioare, profil electro-(nica,tehnica)
-cunostine solide de operare calculator (nivel administrator de retea mica
-cunostinte de programare Visual Basic (Excel)-obligatoriu
-VBA(visual basic for aplications) si C++ (avantaj)
-experienta in domeniile mai sus mentionate constituie un avantaj
-abilit??i de lucru Ón echip?
-excelente abilitati de comunicare, organizare
-cunostinte solide de limba englez?