Click aici »

Ingineri coordonatori

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Constanta Constanta
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare, Inginerie
Data introducerii
19-03-2010
Data actualizare
02-07-2010

Descrierea postului

GSN US Trade Steeel unicul importator hale metalice prefabricate.
Preluarea datelor de la beneficiar, prelucrarea acestora si transmiterea lor catre producator.

Evaluarea incarcarilor statice (zapada, vant, greutati proprii) si dinamice (seism) pentru constructiile contractate.

Cerinte

Angajatul trebuie sa cunoasca cel putin doua limbi straine: engleza- germana sau franceza - rusa,
Cunostinte tehnice si economice in domeniul constructiilor.
Cunosterea unui program CAD (AUTOCAD, NEMETSCHEK, ETC.)
Abilitati bune de comunicare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferta angajatorului se va comunica in scris numai celor admisi in urma interviului.