Ingineri chimisti (chimie organica), ingineri biologi, ingineri biotehnologi, ingineri biochimisti

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Sanatate, Inginerie, Industrie
Data introducerii
02-04-2018
Data actualizare
12-11-2018

Descrierea postului

Angajam pentru activitati curente in cercetare clinica: ingineri chimisti (chimie organica), ingineri biologi, ingineri biotehnologi, ingineri biochimisti.

Cerinte

Cunoasterea in detaliu a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook Express).

Cunostinte avansate de limba engleza. Italiana, franceza, germana sau alta limba reprezinta un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial atractiv, mediu de lucru dinamic intr-o companie internationala aflata in expansiune, oportunitati de avansare si alte beneficii. Constituie un avantaj trimiterea alaturi de CV a diplomelor de studii, diplome cursuri efectuate, certificate lingvistice, Recomandari de la locul/locurile de munca anterioare, Scrisoare de intentie. Toate acestea se trimit pe adresa: turlea@operacro.com. Relatii la telefon: 0746918373