Click aici »

Inginer verificator structuri

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Inginerie, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
29-11-2011
Data actualizare
29-11-2011

Descrierea postului

Realizarea de proiecte de specialitate si elaborarea documentatiei tehnico - economice; Se asigura ca proiectul respecta cerintele, normele si standardele impuse.

Se documenteaza in permanenta cu privire la noile tehnologii de lucru si noile materiale folosite in procesul de executie a lucrarilor. Aduce modificari proiectului in functie de necesitati.

Cerinte

- experienta minim 5 ani
- absolvent CCIA
- cunostinte utilizare calculator: AUTOCAD, ARHICAD, ETABS, SAP
- cunostinte limba engleza
- persoane dinamice, comunicative, cu spirit de echipa
- abilitati utilizare programe computerizate si de proiectare
- capacitate de a evalua si a lua decizii
- abilitati de calcul si gandire analitica
- gestionarea eficienta a propriului timp.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- lucru intr-un mediu de lucru profesionist si dinamic
- posibilitate de afirmare si promovare.