Click aici »

Inginer vanzari

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Inginerie
Data introducerii
18-06-2012
Data actualizare
11-11-2015

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 2 ani experienta in domeniul Vanzari
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Colectare de informatii legate de piata
Intocmirea de rapoarte specifice activitatii
Negociere cu clientii
Promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale etc.
- analiza documentatia de ofertare (caiete de sarcini, fise de date, planuri, memoriu tehnic) de la client si intocmirea ofertei tehnico-economica in conformitate cu cerintele documentatiei primite;
- mentinerea unei bune relatii cu toti clientii si asigurarea de suport in vederea dezvoltarii proiectele aflate deja Ón desfasurare;

Cerinte

- experienta anterioara Ón vinzari de produse
- capacitate de organizare si planificare
- persoana dinamica
- bune abilitati de comunicare si interrelationare

Oferta (bonusuri, beneficii)

Dupa interviu