Click aici »

Inginer vanzari

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
12-05-2011
Data actualizare
29-04-2012
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in unul din domeniile: Inginerie, Vanzari
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

-promovarea produselor companiei in zona desemnata.
-mentinera relatiei cu clientii existenti si cautarea de noi potentiali clienti
-urmarirea si definitivarea proiectelor existente
-urmarirea platilor si comeziilor catre clienti.

Cerinte

-persoana ambitioasa, serioasa, cu bune cunostinet tehnice, capabila de a invat pe parcurs, deschisa spre nou, do it`s a must, organizata, capabila a lucra cu eficienta in conditii de stress si de a realiza target-ul solicitat.

Oferta (bonusuri, beneficii)

-dupa interviu.