Click aici »

Inginer vanzari

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Inginerie, Vanzari
Data introducerii
08-01-2018
Data actualizare
28-03-2018

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in unul din domeniile: Inginerie, Vanzari
Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- contactarea si contractarea unor clienti noi pentru serviciile firmei;
- fidelizarea clientilor vechi;
- realizarea targeturilor stabilite;
- intocmirea unor rapoarte zilnice si saptamanale cu privire la activitatea desfasurata;
- planificarea activitatii;
- elaborarea unei strategii privind vanzarile;
- vizitarea periodica a clientilor.

Cerinte

- absolvent studii superioare TEHNICE (electro sau mecanica);
- domiciliul stabil in Timisoara;
- cunostinte de baza in limba engleza, germana;
- cunostinte PC (in special Pachetul Office);
- capacitate de comunicare si negociere;
- atitudine pozitiva, energica;
- disponibilitate la deplasari ocazionale in tara;
- permis auto categ. B.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- contract de munca - perioada neterminata;
- masina serviciu;
- salariu fix si comision in functie de rezultate;
- telefon mobil;
- laptop;
- posibilitatea desfasurarii activitatii intr-o firma in continua dezvoltare.