Click aici »

Inginer vanzari

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Arad, Bacau, Brasov, Galati, Iasi Arad Bacau Brasov Galati Iasi
Domeniile ofertei
Vanzari, Inginerie
Data introducerii
26-09-2016
Data actualizare
26-09-2016
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 5 intrebari.

Descrierea postului

Promoveaza portofoliul complet de produse.
Isi organizeaza activitatea zilnica in vederea realizarii planului de vanzari.
Identifica noi clienti si aplicatii noi clientilor existenti.
Urmareste livrarea comezilor si incasarea banilor.
Realizeaza planul de vanzari.
Raporteaza informatiile obtinute despre piata si concurenta.

Cerinte

Studii superioare tehnice finalizate.
Experienta minimum 2 ani in vanzari de produse industriale sau auto constituie avantaj.
Pentru cei cu experienta,buna cunoastere a pietei auto/industriale.
Abilitati de comunicare si negociere.
Capacitate de organizare.
Permis de conducere cat. B.
Disponibilitate pentru deplasari si program prelungit.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Instruire de specialitate.
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu competitiv si dinamic.
Pachet salarial atractiv, in functie de performante (salariu fix si bonusuri in functie de realizari).
Masina de serviciu.
Telefon mobil.