Click aici »

Inginer vanzari

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari, Inginerie
Data introducerii
01-03-2016
Data actualizare
12-04-2019

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 2 ani experienta in unul din domeniile: Industrie, Inginerie, Vanzari
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Vanzarea de produse specifice domeniului prelucrarilor mecanice si oferirea de consultanta de specialitate, in vederea alegerii acestora (scule aschietoare, portscule, elemente de prindere si fixare, dispozitive, subansamble pentru masini unelte, masini unelte).

RESPONSABILITATI: mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti, organizarea activitatii in vederea indeplinirii obiectivelor.

Cerinte

- suficiente cunostinte specifice domeniului prelucrarilor mecanice (masini unelte, tehnologie, scule);
- suficiente cunostinte de engleza sau germana pentru a putea comunica cu persoane din Europa si din lume;
- suficiente cunostinte de operare pe computer pentru a putea comunica, tine evidente etc.;
- capacitatea de a comunica, capacitati de analiza, organizat, orientat spre client, capacitati de integrare in echipa;
- permis de conducere categoria B.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu, prime, masina de serviciu, telefon, training de specialitate