Click aici »

Inginer vanzari

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Inginerie
Data introducerii
10-09-2014
Data actualizare
10-09-2014

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in unul din domeniile: Comert, Constructii/Imobiliare, Inginerie, Vanzari
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Job-ul presupune cautarea si gasirea de noi clienti, vanzarea sistemului de incalzire /dezghetul zonelor exterioare.
O alta componenta importanta este supervizarea echipei de montaj la lucrarile care solicita si instalarea sistemelor vandute.
Responsabilitatea principala este realizarea planului de vanzari stabilit de comun acord cu directorul firmei.
Depasirea planului de vanzari atrage dupa sine un sistem de bonusare foarte atractiv si realizabil, ce poate usor dubla suma salariului de baza.
Postul presupune si urmarirea incasarii platilor de la clienti.

Cerinte

Tanar absolvent de studii superioare tehnice, cu abilitati de vanzari si de supervizare echipa montaj.
Dispus sa fie in continua miscare pentru a gasi noi clienti.
O persoana cu abilitati si cunostine tehnice (preferabil instalatii electrice).
Abilitati foarte bune de comunicare atat la nivel managerial cat si la nivel de echipe de montaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- sistem de bonusare atractiv si stimulativ
- masina
- telefon
- training / deplasari la furnizori