Click aici »

Inginer vanzari (si sau) service masini unelte

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari, Reparatii/Service, Inginerie
Data introducerii
01-03-2016
Data actualizare
12-04-2019

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 2 ani experienta in unul din domeniile: Industrie, Inginerie, Vanzari
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- vanzare de masini unelte si / sau  punere in functiune, service

Responsabilitati: mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti, organizarea activitatii in vederea indeplinirii obiectivelor.

Cerinte

- absolventi de studii de specialitate (Masini unelte, TCM);
- suficiente cunostinte specifice masinilor unelte;
- suficiente cunostinte de engleza sau germana pentru a putea comunica cu persoane din Europa si din lume;
- suficiente cunostinte de operare pe computer pentru a putea comunica, tine evidente etc;
- capacitatea de a comunica, capacitati de analiza, organizat, orientat spre client, capacitati de integrare in echipa;
- permis de conducere categoria B;
- experienta prealabila in vanzari sau service prezinta un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu, prime, masina de serviciu, telefon, training de specialitate