Click aici »

Inginer vanzari echipamente electrice

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
500 EUR
Bacau, Iasi, Piatra Neamt, Suceava Bacau Iasi Piatra Neamt Suceava
Domeniile ofertei
Vanzari, Inginerie
Data introducerii
14-05-2011
Data actualizare
20-10-2017

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (in curs)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

? Prospectarea pietei
? Urmarirea trendului pietei
? Colectare de informatii legate de piata
? Intocmirea de rapoarte specifice activitatii
? Negociere cu clientii
? Mentinerea relatiei cu clientii (vizite, participare la targuri etc.)
? Promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale etc.

Cerinte

* Studii superioare inginerie electrica sau complementara
* Experienta relevanta intr-un mediu competitiv
* Capacitate de organizare si planificare
* Persoana dinamica
* Disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate
* Pregatit pentru lucrul sub presiune si rezistenta la stres
* Cunostinte bune de operare in MS Office (Word si Excel)
* Aptitudini de comunicare verbala si scrisa intr-una din limbile engleza, rusa
* Bune abilitati de comunicare si interrelationare

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu motivant
- Bonusuri pentru performanta