Click aici »

Inginer vanzari cutii carton

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
01-11-2009
Data actualizare
01-11-2009

Descrierea postului

Aplicantul are ca sarcina vanzarea produselor noastre,ambalajelor din carton (cutii din carton ondulat si duplex tiparite si caserate,blistere),materialelor de reclama(display-uri , urne,hangere,parasolare) catre clienti in functie de specificul fiecaruia , marketingul produselor vizate.

Cerinte

Experienta in domeniu ambalajelor, tipografiilor, mobilitate, identificare clienti noi si fixarea unui volum vanzari, mentenanta clienti portofoliu, organizat si capacitatea de a raporta si asigura un feedback.(exclus persoane imprastiate).
Referinte de la ultimul loc de munca.
Deplasarea zilnica la punctul de lucru Buftea.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Dupa parcurgerea perioadei de proba asiguram masina, telefon, bonuri masa, prime, cazare gratuita pentru cei din provincie.