Click aici »

Inginer vanzari Bucuresti, Timisoara

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Timisoara Bucuresti Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari, Inginerie
Data introducerii
26-09-2018
Data actualizare
21-08-2019

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (terminata)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Coordoneaza zona, stabileste strategii,contacteaza clientii,intocmeste ofertele tehnico-economice,propune planuri de actiuni pentru cresterea vanzarilor si obtinerea de profit.

Cerinte

Studii tehnice, experienta anterioara minim 3 ani cu aparatura de laborator si echipamentele industriale.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu atractiv. 800-1000 euro
Bonus trimestrial fara limitarea comisionului!!!