Click aici »

Inginer vanzari B2B

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Inginerie
Data introducerii
11-12-2013
Data actualizare
10-02-2014

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.

Descrierea postului

-Studii superioare (reprezinta un avantaj studiile in domeniul tehnic)
-Foarte bune cunostinte tehnice de specialitate in domeniul materialelor de constructii si aplicabilitatea acestora

Cerinte

-Minim 1 an experienta in constructii si/ sau in vanzarea materialelor de constructii;
-Permis de conducere categoria B

-Excelente abilitati de comunicare, vanzare si negociere;
-Bune abilitati de planificare, organizare si coordonare;
-Atitudine proactiva, orientata catre atingerea obiectivelor;
-Cunostinte de operare PC.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix+comision din vanzari, masina de serviciu folosibila si in regim personal, telefon fara limita. Reale sanse de dezvoltare.