Click aici »

Inginer topograf

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Arad, Oradea Arad Oradea
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
21-06-2019
Data actualizare
21-06-2019

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- cunostinte in domeniul topografiei si al cadastrului
- cunostinte in domeniul ingineriei topografice
- dorinta de invatare si perfectionare in domeniu
- disponibilitate pentru munca in teren si la birou
- responsabilitate, seriozitate, corectitudine
- cunostinte in Excel, Word si AutoCAD
- atentie la detalii

Cerinte

- Seriozitate;
- Studii de specialitate;
- Utilizare PC/Autocad;
- Topolt;
- Permis de conducere constituie un avantaj;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii oferite:
- salariu motivant
- cresterea treptata a veniturilor raportate la competentele dobandite pe parcurs
- oportunitatea de a lucra cu echipamente de ultima generatie
- posibilitatea de a invata intr-un mediu placut de lucru alaturi de o echipa tanara si profesionista
- posibilitate reala de promovare in cadrul firmei