Click aici »

Inginer telecomunicatii in Craiova

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Telecomunicatii, Inginerie
Data introducerii
28-01-2020
Data actualizare
28-01-2020

Descrierea postului

Inginer telecomunicatii Operare SCADA/Tc (program de tura).

Cerinte

- Studii superioare de specialitate (tehnice - Automatica/Calculatoare, Electronica/Telecomunicati, Electrotehnica, Energetica, Electromecanica
- Experienta relevanta in telecomunicatii sau tehnologia informatiei
- Diplome, certificate, care sa ateste pregatirea in domeniu
- Abilitati deosebite de comunicare,rezistenta la programul de lucru in tura continua, seriozitate, disciplina, capacitatea de a lucre in echipa
- Cunostinte privind utilizarea pachetului software MS Office

Oferta (bonusuri, beneficii)

Tichete de masa, telefon mobil si alte facilitate conform CCM.