Click aici »

Inginer/ tehnician - electromecanic

Nivel cariera
Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Inginerie
Data introducerii
20-07-2011
Data actualizare
20-07-2011

Descrierea postului

- Realizeaza diagnoza si service pentru utilaje, echipamente industriale si grupuri electrogene;
- Acorda solutii tehnice la instalari, puneri in functiune si intretinere echipamente ;
- Asigura revizia tehnica pentru a determina functionalitatea utilajelor;
- Asigura calitatea programelor de software folosite si integritatea documentatiei tehnice a echipamentelor;
- Redacteaza si actualizeaza documentatia tehnica legata de proces.

Cerinte

-Studii superioare tehnice (automatizari/ electrotehnic/constructii de masini);
- Experien?? de minim 2 ani Ón automatiz?ri / electromecanica/ electrica industriala;
- Autoriza?ie ANRE joas? tensiune/ tensiune medie - constituie un avantaj important;
- Cuno?tin?e soft diagnoz?;
- Cuno?tin?e PC (Excel, Outlook, Internet);
- Permis de conducere categoria B.
- Disponibilitate pentru deplasari in tara (intretineri, puneri in functiune echipamente).

Oferta (bonusuri, beneficii)

Vor fi aduse la cunostinta in urma interviului.