Click aici »

Inginer sudor

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Tara
Germany
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Productie, Industrie
Data introducerii
21-06-2017
Data actualizare
21-06-2017

Descrierea postului

Coordonator echipa confectii metalice, pentru fabrica Germania

Cerinte:

Experienta in confectii metalice;
Capabil sa gestioneze si sa discute activitatea cu Departamentul de Productie;
Bun organizator;
Bun coordonator si supraveghetor al muncitorilor;
Cunoscator al limbii germane;
Organizarea echipelor de muncitori, posturilor de munca, supervizare;
Repartizarea resurselor in functie de lucrari, pontaj pentru fiecare lucrare;
Suport tehnic pe partea de sudura, lacatuserie si realizare structuri metalice;
Solutionarea problemelor pe partea de realizare a structuri metalice;

Cerinte

CERINTE:
Cunoastere desen tehnic;
Cunoasterea procesului tehnologic de sudura sau lacatuserie si de realizare structuri metalice;
Foarte buna relationare cu oamenii din subordine;
Spirit de echipa;
Limba germana obligatoriu;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Facilitati:

Contract pe durata nedeterminata;
Posibilitatea de concediu de doua ori pe an;
Asigurare medicala recunoscuta european;
Cazare;
Transport;
Masa;