Click aici »

Inginer, subinginer, maistru

Nivel cariera
Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Inginerie
Data introducerii
27-07-2015
Data actualizare
27-07-2015

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Studii postliceale
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Electrician (electronist) deservire teleferice, sef formatie teleferic

Cerinte

Cunostiinte de electricitate, automatizari, electronica aplicata, apt pentru lucru la inaltime, disponibilitate pentru lucru in zilele de sarbatoare, capacitate organizatorica si lucru in echipa

Oferta (bonusuri, beneficii)

Bonuri de masa, recuperari pentru orele lucrate peste norma lunii