Click aici »

Inginer siteme securitate

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Inginerie
Data introducerii
28-03-2012
Data actualizare
28-03-2012

Descrierea postului

- inginer sisteme de securitate + curenti slabi
- organizeaza echipele de proiect si repartizeaza sarcinile membrilor acesteia, identifica si analizeaza riscurile,
- stabileste metodele de control, participa activ la realizarea lucrarilor.
- Implicare in dezvoltarea planurilor proiectelor si in dezvoltarea bugetelor proiectelor
- monitorizeaza derularea proiectelor in concordanta cu planul intocmit,
- evalueaza si raporteaza rezultatele echipelor de lucru

Cerinte

- studii superioare
- carnet conducere cat.B
- experinta in domeniu ( sisteme de securitate + curenti slabi) minim 2 ani
- engleza nivel mediu
- certificat absolvire ing. siteme de securitate, cod COR 214438
- certificat absolvire proiectant siteme de securitate, cod COR 214319 - constituie avantaj
- disponibilitate pentru deplasari
- abilitati de comunicare si interrelationare
- capacitate de organizare si planificare