Click aici »

Inginer sisteme informatice

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Oradea Oradea
Domeniile ofertei
IT Hardware, Inginerie
Data introducerii
01-09-2017
Data actualizare
01-09-2017

Descrierea postului

Cablarea, instalarea si mentenanta instalatiilor de curenti slabi: date - voce, sisteme de supraveghere video, sisteme alarma, detectie incendiu, control acces, sonorizare, abdatarea programelor si configuratiilor de echipamente existente

Cerinte

- Experienta in retelistica
- Cunosterea, sustinerea si dezvoltarea de solutii IT&C
- Detinerea de calificari si certificari constituie un avantaj
- Permis de conducere cat. B

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachetul salarial in functie de abilitatile candidatului
- Bonusuri in functie de performanta
- Posibilitatea de a participa la cursuri de specializare si posibilitatea de dezvoltare profesionala
- Integrarea intr-o echipa tanara, cu mediu de lucru profesionist si modern