Click aici »

Inginer service/programare CNC

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Ilfov Bucuresti Ilfov
Domeniile ofertei
Inginerie, Industrie, Vanzari
Data introducerii
12-10-2015
Data actualizare
12-10-2015

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in unul din domeniile: Industrie, Inginerie, Vanzari
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Responsabil de service, mentenanta si programare: strunguri si centre de prelucrare CNC. Participarea la procesul de vanzare.

Cerinte

Studii superioare Inginer Mecanic - obligatoriu
Masterat cu profil tehnic - constituie avantaj
Cunostiinte despre procesul tehnologic privind CNC - nivel avansat
Software CAD/CAM - nivel baza
Cunostiinte despre limbajul de programare a masinilor CNC (Fanuc, Siemens etc.) - nivel bun
Abilitati de prezentare - nivel bun
Atentie la detalii - nivel bun
Engleza - nivel bun
Experienta de lucru: cel pu?in 1 an experienta intr-un post asemanator sau 3 ani experienta in domeniu

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu competitiv
Bonus anual de performanta
Marire salariala anuala in functie de performanta
Program de training
Zile de concediu pentru odihna suplimentare
Transport asigurat.