Click aici »

Inginer-sef atelier

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare, Industrie
Data introducerii
25-02-2018
Data actualizare
25-02-2018

Descrierea postului

Angajam, inginer-sef atelier productie, pentru un  nou punct de lucru, constructii metalice. Cerinte: coordonarea procesului de productie si a personalului din subordine
-gestionarea resurselor pentru indeplinirea obiectivelor de productie;
- lansarea in executie si asigurarea realizarii volumelor de productie planificate cu respectarea cerintelor de calitate, a termenelor si costurilor previzionate;
-folosirea tehnologiilor optime pentru implementarea in fabricatie a produsului ,bazandu-se pe tehnologia companiei si pe imbunatatirea acesteia
-supravegherea si coordonarea echipei din subordine cu respectarea si aplicarea normelor SSM;reazarea productiei planificata

Cerinte

Organizarea, coordonarea si supravegherea muncii in vederea respectarii normelor tehnologice, mentenanta si a planului de productie pentru punctul de lucru
?Asigurarea cu materiale prin colaborare cu Serviciul Aprovizionare
?Asigurarea respectarii normelor de protectie a muncii si a regulamentului de ordine interioara de catre muncitorii din subordine
?Intocmirea rapoartelor de tura si a fiselor de evaluare
?Raportarea eventualelor nonconformitati grave in cadrul procesului de productie.
?Solutii de rezolvarea a necomformitatiilor,

Oferta (bonusuri, beneficii)

La interviu