Click aici »

Inginer / Responsabil piese schimb echipamente industriale

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti
Domeniile ofertei
Inginerie
Data introducerii
18-05-2017
Data actualizare
18-05-2017

Descrierea postului

Firma romaneasca, reprezentant unic pentru Romania al mai multor producatori germani si italieni de echipamente de prelucrare a materialelor plastice si echipamente auxiliare, angajeaza RESPONSABIL PIESE DE SCHIMB ECHIPAMENTE INDUSTRIALE:
- identificarea pieselor solicitate de clienti;
- transmiterea solicitarilor catre parteneri;
- elaborarea ofertelor pentru clienti;
- livrarea comenzilor.

Cerinte

- calm, ordonat, amabil;
- cu disponibilitatea si dorinta de a invata;
- absolvent al unei universitati tehnice, facultate cu profil mecanic / electric;
- limba engleza - nivel avansat (scris, citit, vorbit);
- limba germana - constituie avantaj;
- experienta nu este obligatorie, se ofera formare profesionala.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- scolarizare la companiile straine partenere;
- salariu atractiv si real pe contractual de munca;
- bonuri de masa;
- mediu de lucru proactive;
- alte beneficii materiale.