Click aici »

Inginer responsabil executie poduri rutiere

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Alba Iulia Alba Iulia
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare, Inginerie
Data introducerii
19-08-2020
Data actualizare
19-08-2020

Descrierea postului

- planificarea si urmarirea lucrarilor de executie;
- urmarirea si intocmirea necesarelor de materiale pentru a fi transmise catre achizitor;
- intocmirea rapoartelor zilnice si elaborare a situatiilor de lucrari pentru subcontractori;
- realizarea masuratorilor lucrarilor;
- urmareste ca executia lucrarilor sa fie corecta din pct. de vedere calitativ.

Cerinte

- studii superioare in domeniul constructiilor si cel putin o minima experienta in executia de structuri de poduri;
- bun organizator a echipelor de muncitori sau subcontractori si gestionarea eficenta a utilajelor pe santier;
- o buna colaborare cu echipa tehnica, cu seful de santier si reprezentantii din santier ai beneficiarului;
- rezistent la stres si atent la termenele impuse in graficul de lucrari;
- o buna capacitate de intelegere tehnica a etapelor de lucru, a ordinii de montaj sau executie;
- cunoasterea limbii engleze minim nivel incepator.