Click aici »

Inginer proiectare

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Arhitectura/Design, IT Hardware, Inginerie
Data introducerii
20-03-2008
Data actualizare
20-05-2008

Descrierea postului

Absolventul va participa la intocmirea tuturor fazelor de proiectare, va intocmi desene si scheme in AUTOCAD si CADy. va prelua date de tema, va sustine proiectele la beneficiar, va participa la instalare si montaj pentru lucrarile realizate de firma sau va asigura asistenta tehnica pe santier

Cerinte

Studii superioare tehnice preferabil profil electric, electronica, automatica, robotica, aparate bord
Stapin pe cunostintele tehnice, constiincios, serios. Capacitate mare de studiu si dezvoltare cu dorita de perfectionare(master, doctorat)
Adaptabilitate si flexibilitate, disponibilitate deplasari in tara si strainatate
Foarte bun organizator  cu capacitate de luare a deciziilor
Putere de concentrare si rezistenta la stres
Cunostinte de limba engleza si permis de conducere

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial atractiv, pachet bonusuri fidelizare, training