Click aici »

Inginer proiectare tehnologica produs

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
Industrie, Inginerie
Data introducerii
22-03-2019
Data actualizare
22-03-2019

Descrierea postului

- Intocmeste fisa de urmarire a produsului in fabricatie;
- Intocmeste fluxul tehnologic de fabricatie;
- Intocmeste fisa tehnologica de montaj;
- Specifica reperele cu importanta majora in functionarea corecta a produsului;
- Stabileste tehnologii noi de prelucrare pentru anumite repere(daca este cazul);
- Intocmeste documentatia necesara pentru cualezarea produsului.

Cerinte

- absolvent studii superioare tehnice.
- cunostinte de limba straina: Engleza;
- cunostinte de utilizare PC: Microsoft Windows; Microsoft Office

Persoana incadrata in una din urmatoarele situatii:
- somer peste 45 ani;
- absolvent 2018;
- tanar NEET (tanar cu varsta cuprinsa intre 16 si 25 de ani care nu are loc de munca, nu urmeaza o forma de invatamant si nu participa la activitati de formare profesionala).

Oferta (bonusuri, beneficii)

Sansa de a lucra intr-un mediu de lucru modern, profesionist, organizat, pachet salarial atractiv.