Click aici »

Inginer proiectare structuri, instalatii

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Pitesti Pitesti
Domeniile ofertei
Arhitectura/Design, Constructii/Imobiliare, Inginerie
Data introducerii
19-12-2018
Data actualizare
19-12-2018

Descrierea postului

- Proiectarea  PT si/sau DDE a structurilor de rezistenta a cladirilor civile si industriale;
- Intocmirea documentatiilor tehnice aferente fiecarei faze de proiectare: DTAC, PT, DE;
- Indeplineste activitati specifice de proiectare instalatii termice, sanitare, retele;
- Realizeaza proiecte de instalatii in conformitate cu legislatia, normativele si reglementarile in vigoare;
- Realizeaza coordonarea proiectelor cu celelalte specilalitati, asigurand rezolvarea eventualelor neconcordante;
- Asigura asistenta de santier pentru realizarea constructiei in conformitate cu documentatia;
- Antemasuratori instalatii.

Cerinte

- Responsabil, organizat, cu initiativa;
- Abilitati foarte bune de comunicare; Atentie la detalii;
- Permis de conducere categoria B.