Inginer proiectare instalatii electrice si automatizari industriale

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Inginerie, Arhitectura/Design
Data introducerii
09-03-2017
Data actualizare
09-03-2017

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 3 ani experienta in unul din domeniile: Arhitectura/Design, Inginerie
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Proiectarea sistemelor de automatizare a proceselor industriale (hardware si software)

Dezvoltarea si testarea aplicatiilor software destinate sistemelor de automatizare

Proiectarea instalatiilor electrice de joasa tensiune, tablourilor electice de forta si comanda

Cerinte

Cunostinte aprofundate AutoCAD, diverse tipuri de software specializat proiectare electrica ( EPlan)

Atestat ANRE

Permis auto, categoria B

Oferta (bonusuri, beneficii)

Cursuri de formare profesionala

Prime 3*1 / 12 luni