Click aici »

Inginer proiectant

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Focsani Focsani
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare, Inginerie, Arhitectura/Design
Data introducerii
08-02-2019
Data actualizare
23-08-2019

Descrierea postului

? Activitati de proiectare si de urmarire a modului de implementare a proiectului pana la finalizare;
? Coordoneaza, verifica si intocmeste documentatii referitoare la proiectele in lucru, participa la finalizarea si implementarea proiectelor de investitii;
? Oferirea de informatii tehnice si mentinerea relatiei cu clientul pe parcursul derularii proiectului;
? Gestionarea si corelarea informatiilor necesare solutionarii temei de proiectare;
? Participare la faze determinante pe santier, pentru proiectele la care au fost implicati, daca este cazul;
? Asistenta tehnica pentru obiectul contractului, gasirea solutiilor tehnice pentru toate problemele ivite pe parcursul executiei si propunerea masurilor concrete de remediere a acestora;
? Printare si pliere planse;
? Perfectionarea continua si asimilarea noutatilor tehnice si legislative aparute in domeniul constructiilor.

Cerinte

? Absolvent al Facultatii de Constructii CAi Ferate Drumuri si Poduri
? Obligatoriu cunostinte si experienta pentru programele: AUTOCAD, Microsoft Office;
? Respectarea termenelor;
? Seriozitate;
? Simt dezvoltat al responsabilitatii, sociabil, adept al muncii in echipa;
? Dispus la lucru cu program prelungit, atunci cand este necesar acest lucru;
? Rezistent la stres, capabil sa se incadreze in termenele limita.
? cunostinte in domeniul normelor si legislatiei de proiectare;
? persoana responsabila si organizata;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu motivant;
Bonusuri de performanta;
Alte facilitati.