Inginer proiectant mobilier si INGINER TEHNOLOG SAU SEF ATELIER- de preferat vorbitor de limba franceza pentru Micesti,

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Productie, Inginerie, Arhitectura/Design
Data introducerii
03-10-2012
Data actualizare
03-10-2012

Descrierea postului

Responsabilitati
Fabrica de Mobila modele unicat si serie mica, cautam
-Inginer proiectant mobilier - limba franceza avansat
-Inginer Tehnolog / Sef Atelier cu experienta vasta in productie
- Locatia - jud. Arges, com. Micesti -

Cerinte

Cerinte
- cunoasterea limbii franceze la nivel avansat
- executarea de planuri si desene in programe specifice de proiectare, AutoCad , PC Inventor, etc
- cunoasterea timpilor de fabricatie si a modalitatilor/procedeelor de fabricatie
- studii superioare de specialitate : facultate de industria lemnului - specializare mobilier
- intocmirea documentatie tehnice necesare pentru mobilier unicat
- postul necesita o permanenta colaborare cu colegi in Franta
- experienta de minim 3 ani in domeniu
- experienta de utilizare a diferitelor masini specifice din industria mobilei si a lemnului, reprezinta un plus
- contact cu clientii, majoritatea francezi (pentru rectificari, etc)
- disponibilitate pentru program prelungit (dupa comenzi) (in cazul unui contract de munca full time,)
- cunostinte privind normativele de proiectare actuale
- acorda suport tehnic productiei

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii Oferite
- salariu atractiv
- masina si telefon la dispozitie
- posibiliate de promovare la societatea din Franta