Click aici »

Inginer proiectant confectii metalice cu experienta

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Industrie, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
26-06-2018
Data actualizare
26-06-2018

Descrierea postului

Descrierea jobului:
Concepe si detalieaza proiectul pentru lucrarile in curs,

Participa la masuratori in vederea adaptarii la teren a structurilor ce vor fi realizate

Ofera solutii tehnice fiabile pentru revenirea posibilelor probleme ce apar in timpul uzinari si montajului

Citirea si interpretarea planurilor de confectii metalice

Realizarea listelor de cantitati si conceperea de detalii suplimentare

Ofera suport tehnic departamentului de productie, ofertare si calitate

Propune obiective si strategii de productie in vederea realizarii planului

Intocmirea ofertelor comerciale (alegerea celor mai adecvate solutii tehnice in functie de specificatiile solicitate de potentialii clienti, prezentare de produse, calcul de pret);

Cerinte

Candidatul ideal (aptitudini):

Absolvent politehnica profil mecanic sau facultatea de constructii

Cunostinte unui program de desenare de tip CAD

Organizant, comunicativ

Minim 3 ani de experienta pe o pozitie de conducere similara

Posesor de carnet de conducere cat. B

Oferta (bonusuri, beneficii)

SE OFERA:

contract de munca pe perioada nedeterminata;

salariu atractiv

echipament specific de lucru: haina si pelerina reflectorizanta, casca protectie,
bocanci protectie;

telefon mobil, calculator/laptop