Click aici »

Inginer proiectant AutoCad

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Inginerie
Data introducerii
30-01-2017
Data actualizare
30-01-2017

Descrierea postului

- Proiectare echipamente industriale, dispozitive de ridicat, structuri metalice, utilaje industriale, transportoare (cu banda, cu lanturi, cu role etc);
- Realizarea modelelor 3D;
- Realizarea desenelor 2D;
- Echipa tanara, mediu de lucru modern.

Cerinte

- studii superioare tehnice (TCM, Mecatronica, Robotica, Mecanica);
- bune cunostinte de desen tehnic, organe de masini, mecanisme, tolerante si rugozitati;
- bune cunostinte de proiectare CAD in programul AutoCad;
- cunoasterea programului Autodesk Inventor constituie avantaj;
- domiciliul stabil in Timisoara sau disponibilitate de relocare in Timisoara.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu motivant, bonusuri pentru atingerea obiectivelor;