Click aici »

Inginer productie

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
Inginerie, Productie
Data introducerii
16-03-2010
Data actualizare
16-03-2010

Descrierea postului

Clientul nostru este o companie de productie in domeniul materialelor de constructii:

Responsabilitati:

- Coordonarea echipei din subordine din punct de vedere tehnic si administrativ;
- Respectarea tehnologiei de fabricatie prin urmarirea si verificarea indicatorilor interni;
- Urmarirea fluxul tehnologic pentru asigurarea calitatii produselor;
- Raportarea activitatilor desfasurate.

Cerinte

- Experienta anterioara pe o pozitie de coordonare in domeniul productiei de minim 3 ani;
- Studii superioare absolvite in domeniul tehnic;
- Abilitati de coordonare si motivare a echipei din subordine.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet salarial atractiv;
- Dezvoltarea carierei intr-un mediu profesionist.