Click aici »

Inginer productie

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Arad Arad
Domeniile ofertei
Inginerie, Productie
Data introducerii
14-10-2016
Data actualizare
14-10-2016

Descrierea postului

- coordonarea si asigurarea intregului proces de productie in conformitate cu obiectivele, programul si standardele de calitate ale companiei;
- planificarea activitatii de productie;
- coordonarea si supravegherea echipelor din subordine;
- asigurarea documentatiei si specificatiilor tehnice ale proceselor de productie.

Cerinte

- studii superioare tehnice-TCM, Inginerie Mcanica;
- experienta in coordonarea proceselor de productie sau experienta ca si inginer productie;
- cunostinte de desen tehnic obligatoriu/confectii metalice.

Avantaje:
- cunostinte de limba germana si/sau engleza constituie avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu atractiv;
- tichete de masa;
- bonusuri.