Click aici »

Inginer ofertare

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Suceava Suceava
Domeniile ofertei
Inginerie
Data introducerii
05-11-2014
Data actualizare
00-00-0000

Descrierea postului

Realizarea ofertelor aferente proiectelor si licitatiilor: studierea caietelor de sarcini, transmiterea cererilor de oferta catre furnizori/subcontractanti, pregatirea ofertei financiare, pregatirea ofertei tehnice;
Intocmirea devizului conform caietului de sarcini/proiectului tehnic;
Intocmirea situatiilor de lucrari;
Intocmirea in termenele stabilite a ofertelor tehnice si financiare ;
Intocmire devize, calculatii pret, postcalcule.

Cerinte

Studii finalizate intr-unul din domeniile: Instalatii/Constructii/Inginerie;
Pc: MS-Office (avansat), cunoastere AUTOCAD;
Capacitate crescuta de a asculta descrierea unui eveniment / cerinte si de a o transpune in documentatia tehnica de ofertare;
Atentie deosebita la detalii, spirit de observatie dezvoltat.
Disponibilitate program prelungit si deplasari.
Experienta similara constituie avantaj - Experienta in lucrari de constructii civile si industriale / edilitare / instalatii, drumuri;
Respectarea cu strictete a termenelor limita privind elaborarea documentatiilor.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Negociat dupa interviu