Click aici »

Inginer ofertare constructii

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
26-06-2012
Data actualizare
01-08-2012

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 3 ani experienta in domeniul Constructii/Imobiliare
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- Studii superioare (absolvent Universitatea Tehnica de Constructii)
- Experienta relevanta in domeniu minim 4 ani;
- Cunostinte program intocmire devize;
- Cunostinte Microsoft Office (Excel, Word);
- Cunostinte de  limba engleza la nivel mediu-avansat;
- Foarte bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- Capacitatea de a lucra concomitent la mai multe proiecte.
- Capacitatea de prioritizare
- Rigurozitate si atentia pentru detalii
- Capacitate mare de organizare ?i rezisten?? la stres;

Cerinte

- Elaboreaz? ofertele tehnice ;
- Intocmeste documentatia pentru lucrarile ofertate;
- Solicita ofertele de pre? pentru materiale ?i echipamente;
- Intocme?te situa?iile de plata;
- Pastreaza legatura cu beneficiarii;
- Urmare?te lucrarile in derulare.