Click aici »

Inginer ofertant limba franceza

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare, Inginerie
Data introducerii
29-11-2013
Data actualizare
29-11-2013

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (terminata)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Franceza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- Studierea documentatiei puse la dispozitie de beneficiari;
- Analiza de pret;
- Elaborarea, intocmirea si prezentarea celor mai optime solutii la intocmirea ofertelor;
- Analiza si studierea ofertelor obtinute de la subcontractori;

Cerinte

- Activ, perseverent, motivat, organizat;
- Atent la detalii, organizat, rapid in luarea deciziilor
- Bune abilitati de comunicare si relationare;
- Limba franceza foarte avansat (scris/citit/vorbit);
- Inclinatie spre domeniul tehnic;

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu motivant;
- Training tehnic de specialitate;
- Atmosfera de lucru motivanta;
- Timp de lucru: Full time.