Click aici »

Inginer ofertant cai ferate

Nivel cariera
Middle-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Inginerie
Data introducerii
17-01-2008
Data actualizare
17-01-2008
Confidential
expirat

Descrierea postului

ofertare incepand cu studiul documentatiei, antemasuratori, calculatie, intocmirea fiselor tehnice, tehnologia de executie, cereri de oferta, analiza ofertelor, pregatirea intregii documentatii de ofertare.

Cerinte

Inginer constructor cai ferate sau alt profil cu experienta in constructii cai ferate. Experienta 3-5 ani inginer constructii cai ferate, 1 an inginer ofertant. Limba germana-bun sau limba engleza-bun.Permis auto cat.B, cunostinte PC: windows, excel, programe de calculatie/ofertare

Oferta (bonusuri, beneficii)

telefon mobil, masina de firma, salariul flexibil in functie de pregatirea profesionala si experienta.