Click aici »

Inginer mecanic

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Alba Iulia Alba Iulia
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Inginerie, Industrie
Data introducerii
24-04-2014
Data actualizare
24-04-2014

Descrierea postului

Coordonarea activitatii de executie a lucrarilor de reparatii si intretinere la echipamentele din productie
Identificarea deficientele si cauzelor acestora la echipamente
Intocmirea necesarului de piese de schimb pentru reparatii
Supervizarea constanta a desfasurarii lucrarilor de reparatii ale utilajelor si rezolva eventualele probleme aparute in executie
Urmareste indeplinirea programelor de mentenanta
Gestioneaza documentatia tehnica aferenta proiectelor alocate.

Cerinte

Absolvent de studii tehnice superioare
Cunostinte temeinice de mecanica
Abilitati de operare a calculatorului
Abilitati de lucru in echipa, de planificare si organizare