Click aici »

Inginer intretinere si reparatii

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Inginerie
Data introducerii
29-11-2013
Data actualizare
00-00-0000

Descrierea postului

-Asigurarea unei functionari optime a echipamentelor de productie si instalatiilor de furnizare utilitati, de minimizare a interventiilor in vederea continuitatii productiei cu respectarea normelor de calitate, de securitate a muncii si PSI.

Cerinte

- Studii superioare de specialitate (inginer profil electronica/automatizari, electric sau mecanic);
- Abilitati de lucru cu echipamentele/ utilaje, tablouri electrice forta, tablouri automatizari;
- Cunostinte avansate de operare PC
- Abilitati de planificare, organizare, coordonare, activitate de intretinere/reparatii
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa
- Experienta minim 3 ani
- Cunoasterea limbii engleze-nivel avansat.