Click aici »

Inginer instalatii petrol si gaze Alba Iulia

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Alba Iulia, Blaj, Dej Alba Iulia Blaj Dej
Domeniile ofertei
Inginerie, Industrie
Data introducerii
27-01-2010
Data actualizare
27-01-2010

Descrierea postului

Responsabil cu mentenanta instalatiei de umplere si intretinerea tehnica a instalatiilor.

Se subordoneaza direct managerului de fabrica pe care il reprezinta in lipsa acestuia.

Cerinte

Candidatul ideal trebuie sa detina cel putin doua dintre urmatoarele atestate:

- autorizatie ISCIR
- autorizatie SSM (Sanatate si Securitate in Munca)
- Consilier de Siguranta a Transportului
- Quality Management
- PSI/Situatii de Urgenta
- Protectia Mediului

Alte cerinte:
- Persoana matura, responsabila,experienta tehnica, abilitati de coordonare si management
- Diploma de inginer mecanic sau experienta in domeniu.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Companie multinationala, lider mondial in domeniul GPL. Pozitia este in orasul Zlatna.