Click aici »

Inginer horticol

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Alt Oras Alt Oras
Domeniile ofertei
Agricultura/Silvicultura
Data introducerii
30-04-2014
Data actualizare
04-06-2014
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Inginer horticol pentru cultura hidroponica in sere in suprafata de 2 ha in comuna Nojorid, Bihor

Cerinte

Studii superioare, specializarea horticultura, experienta minima de 3 ani in legumicultura, permis categoria B, seriozitate, disponibilitate program prelungit, perseverenta

Oferta (bonusuri, beneficii)

Telefon de serviciu, pentru cei din afara localitatii se poate asigura locuinta de serviciu in spatiile societatii