Click aici »

Inginer Horticol

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Agricultura/Silvicultura
Data introducerii
24-02-2018
Data actualizare
24-02-2018
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in domeniul Agricultura/Silvicultura
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Inginer horticol cu pasiune pt.cultura plantelor si gestionarea unei exploatatii din sectorul pomicol ( pepiniera si livada ).

Cerinte

Persoana echilibrata care-si doreste un parcurs profesional solid.
Natural,simplu si corect.
Capacitate de promovare a produselor atat in mediul online cat si in relatie directa cu clientul.
Predispozitie la deplasare pt. acordare de asistenta post-vanzare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

O entitate se dezvolta datorita resurselor sale.
Cea mai importanta este resursa umana.
Cand stii asta poti aprecia valoarea adusa de  fiecare om in parte.El creste odata cu tine.Poti sa-l premiezi mereu.