Click aici »

Inginer geodez autorizat OCPI/ANCPI

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Inginerie, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
11-04-2021
Data actualizare
16-05-2021

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 8 intrebari.
Candidatii trebuie sa aiba minimum 2 ani experienta in unul din domeniile: Constructii/Imobiliare, Inginerie
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Atributiile postului sunt urmatoarele:

-sa efectueze masuratori topografice in teren necesare intocmiri documentatilor cadastrale;
-sa intocmeasca documentati cadastrale;
-sa efectueze trasari si lucrari de topografie inginereasca;
-sa foloseasca corect aparatura din dotare;
-sa depuna si sa ridice documentatii de la O.C.P.I  - ANCPI;
-sa depuna cereri si sa ridice raspunsuri de la diferite institutii sau acte necesare intocmiri documentatiilor cadastrale.

Cerinte

Facultate de cadastru terminata, sa stie sa utilizeze aparatura topografica si programele specifice din domeniu
Cunostinte solide pentru efectuarea masuratorilor cadastrale in teren si pentru intocmirea documentatiilor cadastrale specifice

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu, plus bonusuri in functie de realizari, aparatura performanta, echipament de protectie, masina pentru deplasari in teren.