Click aici »

Inginer electrotehnist

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Suceava Suceava
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Inginerie
Data introducerii
05-02-2019
Data actualizare
24-05-2019

Descrierea postului

Repararea aparatelor de cafea cu asistenta si sub indrumarea noastra.

Program de lucru:
- luni-vineri de la 8:30 la 17:30, programul include pauza de masa.

Cerinte

Candidatul ideal:
- are cunostinte de electronica,
- este dornic si capabil sa lucreze in echipa, sa invete lucruri noi,
- este in cautarea unui loc de munca stabil,
- are cunostintele din domeniul tehnic dublate de onestitate si corectitudine.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Masa de pranz este asigurata de angajator.

Concediul de odihna este de 21 de zile, salariul se plateste integral pana la sfarsitul lunii in care se desfasoara activitatea.
Zilele de concediu neefectuate pana la sfarsitul anului se platesc suplimentar.