Click aici »

Inginer electronist

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Tirgu-Mures Tirgu-Mures
Domeniile ofertei
IT Hardware, Inginerie
Data introducerii
30-08-2012
Data actualizare
30-08-2012

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Asigurarea service-ului echipamentelor vandute si a sistemelor instalate de firma noastra.

Asigurarea suportului tehnic pe perioada de garantie a sistemelor instalate
Participarea la integrarea de sisteme realizate de firma noastra
Gasirea si testarea de noi tehnologii, furnizori posibili.

Cerinte

Cunostinte din domeniul electronici si al mecanici
Cunostinte solide IT hardware si IT software
Operare PC, utilizare MS Office
Carnet de conducere categoria B
Limba romana si maghiara la nivel avansat, limba engleza cel putin nivel mediu.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Posibilitati de afirmare
Lucru intr-un colectiv tanar si dinamic
Bonusuri in functie de realizari.