Click aici »

Inginer electronist

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Navodari Navodari
Domeniile ofertei
Inginerie, Productie
Data introducerii
13-08-2019
Data actualizare
13-08-2019

Descrierea postului

Agribusinessjob, agentie de recrutare specializata pe sectorul agricol, activa in Romania din 2010, recruteza pentru clientul sau, companie producatoare, cu traditie si performante in domeniul fertilizantilor agricoli, o persoana care sa ocupe cu succes pozitia de:
Inginer Electronist (M/F)
Combinat productie ingrasaminte agricole -Judetul Constanta
Posibilitate de relocare ==================================
Scopul postului
? Asigura intretinerea, reparerea si exploatarea sistemelor electronice a tuturor instalatiilor din productie.
Responsibilitati
? Instaleaza si pune in functiune echipamentele electronice ale instalatiilor/utilajelor din productie. Respecta documentatie pusa la dispozitie de producator;
? Intocmeste documentatia de instalare, executie si intretinere a sistemelor electronice din instalatii;
? Verifica si supravegheaza starea de functionre a sistemelor electonice ale instalatiilor din productie;
? Inlocuieste sistemele electronice in cazul defectarii lor;
? Intocmeste liste si grafice de lucrari, necesar de materiale si forta de munca in vederea realizarii
reparatiilor anuale necesare;
? Efectueaza reparatiile la componentele electronice existente la toate instalatiile din productie in
conformitate cu graficele intocmite;
? Completeaza documentele tehnice privind sistemele electronice ale instalatiilor dupa efectuarea
reviziilor si reparatiilor;
? Actualizeaza schemele din instalatii, ori de cate ori acestea sufera modificari;
? Controleaza starea documentelor din dotatea tuturor instalatiilor;
? Asigura executarea, cu caracter preventiv, a testelor stabilirii starii de uzura a echipamentelor
electronice din instalatiile de productie;

Cerinte

Abilititati
? Lucru in echipa
? Onestitate si loialitate
? Indemanare
? Atentie
? Asumarea responsabilitatii
? Rezistenta la efort si sters
? Capacitate de prevedere a situatiilor deosebite
Cunostinte
? studii de specialitate
? minim 3 ani experienta
? cunostinte PC, permis auto
? locat in regiune de lucru/dispus la relocare

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii
? pachet salarial atractiv
? posibilitatea de a avansa in cariera
Daca ti se potriveste acest job aplica aici sau trimite-ne CV-ul tau la adresa marius.ogrezeanu@agribusinessjob.com.
Daca nu ti se potriveste si cunosti pe cineva interesat atunci te rugam un «share» si o sa faci un prieten fericit:))

Trimite CV